loader image

Jubiler Warszawa SEVEEU Royal Jewelry

Salon W-wa ul. Królewska 2 - Info +48 602 511 511
Sklep Seveeu

O marce

O MARCE SEVEEU

To piękne ozdoby wykonane z materiałów klasy premium, o precyzyjnie wykończonych detalach. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą w naszym asortymencie coś dla siebie.

BIŻUTERIA SEVEEU — PIĘKNO STWORZONE DLA KOBIET

Marka SEVEEU została stworzona przede wszystkim z myślą o kobietach. To do nich kierowana jest większa część naszej oferty, biżuterii, która zachwyci wszystkie miłośniczki świetnego wzornictwa, najwyższej jakości i kamieni szlachetnych.

Kiedy po raz pierwszy przyszła nam do głowy myśl o tym, aby zająć się wytwórstwem biżuterii, nie byliśmy przekonani do tego zajęcia. Prawdę mówiąc — obawialiśmy się go. Nie dlatego, że to niezwykle trudny zawód, choć taki jest. Czuliśmy obawy, ponieważ biżuteria jest według nas tym, co łączy ludzi. Z tego powodu jej produkcja to olbrzymia odpowiedzialność. Mając to na uwadze, powoli zaczynaliśmy swoją przygodę z jubilerstwem i krok po kroku zmierzaliśmy w stronę sukcesu.

Z perspektywy czasu, możemy powiedzieć, że nasze podejście było właściwe. Dziś nie tylko jesteśmy dużą, prężnie działającą firmą, ale przede wszystkim mamy szerokie grono klientów, którzy regularnie do nas wracają. Nasza biżuteria towarzyszy im w komuniach, ślubach, chrztach i wszystkich ważnych wydarzeniach, które postanowili uczcić jej zakupem. Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy markę, która jest wybierana przez tak dużą grupę osób.

Jakość i ponadczasowe piękno

Na każdym kroku produkcji pierścionków, kolczyków, naszyjników oraz pozostałych ozdób dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one trzy warunki:

• były wykonane z najwyższej klasy surowców
• przekonywały wyjątkowym wzornictwem
• zachwycały precyzją wykonania

Takie podejście to gwarancja tworzenia wyrobów unikalnych, o niezwykłym potencjale. Wśród proponowanych produktów znajdziesz zarówno luksusową biżuterię, jak i nieco tańszą, która będzie odpowiednia dla osób szukających ślicznych ozdób w niższym budżecie. Warto nadmienić, że w przypadku biżuterii z kamieniami takimi jak brylant, czy diament, do każdego wyrobu dołączamy certyfikat będący gwarancją ich oryginalności.