• Brak produktów w koszyku.

O nas

O nas

Przepiękna, najwyższej jakości biżuteria dla kobiet i mężczyzn marki Royal Jewelry wykonana  ze złota  i kamieni szlachetnych takich diament, rubin, szafir, topaz, tanzanit, granat, onyx, szmaragd, opal, ametyst itp. Seveeu wykonuje te piękne wyroby jubilerskie z surowców najwyższej klasy, precyzyjnie i z dbałością o najdrobniejsze detale  dopieszczając ręcznie przez naszych mistrzów złotników pod marką Royal Jewelry oraz Seveeu

Seveeu ekskluzywna marka złotej biżuterii. Wyjątkowe, niespotykane kolekcje złotej biżuterii Seveeu zdobione diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi zaprojektowane przez naszych mistrzów jubilerstwa. Design wyrobów Seveeu jest wręcz magiczny i unikalny.

Nasze wzornictwo to piękny, elegancki unikatowy design wyrobu jubilerskiego ozdobiony najwyższej jakości kamieniami. W naszych salonach zakupisz biżuterie z brylantami ale możesz także zakupić piękne produkty jubilerskie ozdobione cyrkoniami oraz kryształami Swarovskiego.

Wszystkie nasze produkty jubilerskie posiadają certyfikaty autentyczności oraz są oznaczone imiennikiem Seveeu, który to jest naszą wyłącznością imienną na biżuterii w Polsce. Nazwa ta jest jedyna taka w Polsce i tylko my mamy do niej prawa. Imiennik Seveeu jest zarejestrowany w Państwowym Zakładzie Probierczym co gwarantuje, że wszystkie nasze produkty mają wybitą próbę oraz imiennik na sprzedawanym przez nas produkcie. Kamienie szlachetne posiadają certyfikaty laboratoriów gemmologicznych oraz Seveeu

Royal Jewelry wyróżnia fakt, iż cała prezentowana biżuteria w wszystkich prezentowanych kolekcjach jest dostępna w naszych salonach od ręki. Nie musisz czekać, aż wykonana zostanie dopiero na zamówienie. Kupując produkty z naszych kolekcji np. Seveeu otrzymujesz gwarancję najniższej ceny oraz natychmiastowej wysyłki w przypadku zakupu przez Internet. Jeżeli jesteś z Warszawy i chciałbyś abyśmy dostarczyli Tobie produkt z naszej kolekcji to oczywiście produkt taki zostanie dostarczony do 3 godzin na terenie Warszawy.

Zapisz się do newslettera
Zapisz się i uzyskaj 10% rabatu na nową kolekcję
%d bloggers like this: