O nas

Mennica Varsovia Z o.o. to producent i dystrybutor złotej biżuterii oraz kamieni szlachetnych w tym diamentów.

Przepiękna, najwyższej jakości biżuteria dla kobiet i mężczyzn marki Royal Mint & Jewelry wykonana ze złota  i kamieni szlachetnych takich diament, rubin, szafir, topaz, tanzanit, granat, onyx, szmaragd, opal, ametyst itp. Royal Mint & Jewelry wykonuje te piękne wyroby jubilerskie z surowców najwyższej klasy, precyzyjnie i z dbałością o najdrobniejsze detale  dopieszczając ręcznie przez naszych mistrzów złotników.

Mennica Varsovia Sp. Z o.o. dawniej Dime Sp. Z o.o. jedna z najstarszych firm Jubilerskich w kraju. Już w 1992 Roku uzyskała pozwolenia na obrót metalami i kamieniami szlachetnymi. Mennica Varsovia Sp. Z o.o. prowadzi sprzedaż hurtową oraz detaliczną wyrobów ze złota marki Royal Jewelry, jej partnerem jak również producentem wyrobów ze złota oraz dystrybutorem kamieni szlachetnych jest Pokrzywko S.K.A

28

lat

46

nagród

50000

tysięcy zadowolonych klientów

Wzornictwo

Nasze wzornictwo to piękny, elegancki unikatowy design wyrobu jubilerskiego ozdobiony najwyższej jakości kamieniami. W naszych salonach zakupisz biżuterie z brylantami ale możesz także zakupić piękne produkty jubilerskie ozdobione cyrkoniami oraz kryształami Swarovskiego.

Certyfikaty

Wszystkie nasze produkty jubilerskie posiadają certyfikaty autentyczności oraz są oznaczone imiennikiem ROYAL, który to jest naszą wyłącznością imienną na biżuterii w Polsce. Nazwa ta jest jedyna taka w Polsce i tylko my mamy do niej prawa. Imiennik Royal jest zarejestrowany w Państwowym Zakładzie Probierczym co gwarantuje, że wszystkie nasze produkty mają wybitą próbę oraz imiennik Royal. Kamienie szlachetne posiadają certyfikaty laboratoriów gemmologicznych i certyfikat Royal Mint & Jewelry.

Royal Mint & Jewelry

Royal Mint & Jewelry wyróżnia fakt, iż cała prezentowana biżuteria w kolekcjach Royal Mint & Jewelry jest dostępna w naszych salonach od ręki. Nie musisz czekać, aż wykonana zostanie dopiero na zamówienie. Kupując produkty z naszych kolekcji Royal otrzymujesz gwarancję najniższej ceny oraz natychmiastowej wysyłki w przypadku zakupu przez Internet. Jeżeli jesteś z Warszawy i chciałbyś abyśmy dostarczyli Tobie produkt z naszej kolekcji to oczywiście produkt taki zostanie dostarczony do 3 godzin na terenie Warszawy.